Služby

Klid, pozitivní atmosféra a dobré služby za příznivé ceny. Firma prozatím nemá navázán smluvní kontakt se zdravotními pojišťovnami.K návštěvě u nás nepotřebujete žádná doporučení od lékaře. stačí otevřít dveře a vstoupit.

Kineziotaping

Léčebná metoda, kdy se za pomocí pružných lepících pásků dá korigovat bolest pohybového a svalového aparátu. Lze s ní léčit poúrazové stavy, bolesti zad, kloubů,migrény a většinu namáhaných tělesných partií. Je zcela bezbolestná.Vhodná pro každého bez rozdílu věku.

Cena dle rozsahu aplikace tapů,cca 50-250,-Kč.

Míčkování

Trpíte alergickými, astmatickými, průduškovými onemocněními? Nebo poruchami imunitního systému?Špatně se Vám dýchá,potřebujete uvolnit svalstvo?

Metoda míčkování, odborně řečeno míčkové facilitace dává příležitost všem rodičům nebo i rodinným příslušníkům aktivně se podílet na zlepšení zdravotního stavu Vašich dětí a blízkých. Již nemusíte nečinně přihlížet snaze lékařů dávat Vašim dětem a blízkým stále nové a nové léky.

Metoda je vymyšlena českou fyzioterapeutkou paní Zdenou Jebavou a je aplikována v české republice již mnoho let.

Při míčkování nejde pouze o povrchovou masáž,ale dochází i k reflexnímu působení na vnitřní orgány a k celkovému zlepšení zdravotního stavu organismu. Míčkování uvolňuje stažení svalů průdušek a podněcuje tak nepřímo i k uvolnění hlenu a odkašlávání.

Tato metoda je také vhodná při rehabilitaci po mozkových příhodách a dalších neurologických onemocněních. Zlepšuje prokrvení a činnost zejména obličejového svalstva i dalších svalových oblastí postižených onemocněním.

Velmi důležité je u této metody pravidelnost provádění!!

Jako doplněk léčby Vám nabízíme také inhalace léčivými silicemi na uvolnění dýchacích cest a snížení respiračních obtíží.Dále používáme i biolampu k léčbě postižených sliznic a kožních problémů včetně pásového oparu.lupénky apod.

Služby jsou rozšířeny i o relaxační a sportovní masáže.

Poradenská činnost je poskytována pro mateřská centra, mateřské školy a všechna zařízení zabývající se alternativními metodami léčby respiračních a psychosomatických poruch.

 

 


 

Fotogalerie: Služby

Tato fotogalerie je prázdná.