Kontaktujte nás

Diskusní téma: Napište nám

Datum 26.06.2013

Vložil panakova

Titulek ostruha

Odpovědět

dobry den s tejpovanim nemam skusenosti mam patni ostruhu co si mam koupit za produkty dekuji

Datum 24.07.2013

Vložil Mazánková

Titulek Re: ostruha

Odpovědět

Dobrý den paní Panáková, na patní ostruhu pomáhá kromě jiných metod i kineziotaping,čili lepení pružných pásků na postižené místo.Tuto metodu provádím ve svém studiu.Jinak je též vhodné pořízení speciálních orthopedických vložek na míru ( jsou na předpis lékaře ). Jinak je léčba velmi individuální od metod magnetů,laseru, ultrazvuku, rázové vlny,popř.ozařování. Tyto metody jsou na lékařský předpis obv. lékaře či orthopeda. Metodu kineziotapingu provádím bez předpisu, cena za aplikaci je cca 100,-Kč.
Přeji Vám brzské uzdravení. S pozdravem Mazánková

Datum 17.10.2012

Vložil Polák

Titulek Tejpování ostruhy na patě

Odpovědět

Dobrý den, prosím o informaci. Mám problém s osruhou na patě. Slyšel jsem, že tejpování může bolest částečně odstranit. Děkuji za informaci.

Datum 17.10.2012

Vložil Polák

Titulek Re: Tejpování ostruhy na patě

Odpovědět

Dobrý den,
kineziotaping pomáhá za pomocí pružného tapu ulevit od bolesti libovolného místa na těle. Je tedy vhodnou rehabilitační metodou i u bolesti ostruhy na patě.Pomůže k uvolnění napětí v postižené oblasti a vede k rychlejšímu návratu do klidového režimu. Je dobré taping ponechat na postiženém místě cca 5 dnů, doplnit tuto metodu např. o ultrazvuk a poté popř. znovu natejpovat. Metoda je bezbolestná a její aplikace je časově nenáročná.
V případě zájmu mě můžete kontaktovat. S pozdravem Mazánková